„Be kostiumų“ su Liudviku Andriuliu

  Peržiūros 26,581

Kitokie pasikalbėjimai

Prieš 8 mėnesių

„Be kostiumų“ - nauja mūsų laida, kurioje su įvairiais srities ekspertais arba paprastais savo pinigine besirūpinančiais žmonėmis diskutuosime apie pinigus ir finansus visiems suprantama kalba.
Visi rečiau sutinkami terminai, išsakyti pokalbiuose, bus atskirai paaiškinami. Kalbėsime ne tik apie sudėtingus procesus. Nevengsime ir praktiškų temų bei klausimų.
Vienintelė būtina taisyklė visiems mūsų būsimiems svečiams - nevilkėti kostiumo. Nesvarbu, ar tai bus Lietuvos banko valdybos pirmininkas ar Seimo narys. Kad ir Lietuvos Prezidentas. Kostiumai įpareigoja žmones atrodyti protingiems, šnekėti sudėtingais, galbūt ne visiems suprantamais sakiniais ir būti pasitempusiems. Mums to nereikia. Kalbėkime išmintingai, bet paprastai.
Neabejojame, kad šiuo laikotarpiu finansinis švietimas yra kaip niekada svarbus. Visi turime prisidėti, jog Lietuva justų kuo mažesnius dabartinės ekonominės krizės padarinius.
Laidos vedėjas - ekonomistas, „Milvas“ fondų valdytojas, Vilniaus universiteto dėstytojas Tautvydas Marčiulaitis: www.linkedin.com/in/tautvydasmarciulaitis/
Laidos svečias - verslininkas, telekominikacijų specialistas, Effortel kompanijos marketingo vadovas ir akcininkas Liudvikas Andriulis.
Labai tikimės, jo ši laida Jums patiks. Pažadame tobulėti. Todėl Jūsų parama Patreon platformoje labai pagelbėtų laidos tęstinumui: www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai
Už lokaciją filmavimui tariame didelį „ačiū“ vienam didžiausių bendradarbystės tinklų Europoje „Talent Garden“.
Laidą kuria Baltas MEDIA.

Komentarai
Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai Prieš 8 mėnesių
Labai tikimės, jo ši laida Jums patiks. Pažadame tobulėti. Todėl Jūsų parama Patreon platformoje labai pagelbėtų laidos tęstinumui: www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 8 mėnesių
po to ka jis pasisake apie medikus turetu but geda ji pasikviest pokalbui,jis pavizdys kaip turtas gadina ir pudo zmogaus smegenis
Simas
Simas Prieš 4 mėnesius
Apie 40:00 Andriulis sako kad "nesvarbu kaip Marcinkevičiai ir kiti Maximiniai uždirbo pinigus - etiškai, neetiškai...". Čia yra ta vieta kur išlenda grynas šiaulietiškai-mužikiškas mąstymas "jei apip%$@u ir pavyko išvengti bausmės, vadinasi galiu dėtis elitu". Vadinasi jau galima tokį žmones rodyti kaip pavyzdį? Tikrai ne. O Maximinių pinigai tikrai nėra švarūs etine parasme.
uz jaunima
uz jaunima Prieš 6 mėnesių
G. Landsbergio zmonos sesers vyras pasakoja apie verslo subtilybes Lietuvoje. Ar giminystes rysiai padeda verslauti?...
TheEyeSawYouFap
TheEyeSawYouFap Prieš 6 mėnesių
O tai šypsenų jam nepritrūko, nesudegino ten jūsų xatos?
Andrius L
Andrius L Prieš 6 mėnesių
Jėga pokalbiai! Pasikaustęs vedėjas, rimti pašnekovai - vienas malonumas klausyti? Gal yra planai plėstis į podcastus?
T. Pazera
T. Pazera Prieš 3 mėnesius
Tai , kad čia kaip ir podkastas:))
Paulius Černiauskas
Paulius Černiauskas Prieš 7 mėnesių
Smagu žiūrėt ir klausyt, kai moka kalbėti ir turi ką pasakyti. Patiko labai.
Edas Armonas
Edas Armonas Prieš 7 mėnesių
“Dabar pjauna man zole kieme” mentalitetas tai pzdc
TheEyeSawYouFap
TheEyeSawYouFap Prieš 6 mėnesių
Gali šunį šerti brangiausiais patiekalais ir uždėti jam auksinį antkaklį, bet jis vis tiek sau pautus laižys.
Armagedonas
Armagedonas Prieš 7 mėnesių
Naujojo lietuvio mentalitetas
Algirdas Norkus
Algirdas Norkus Prieš 7 mėnesių
Toks šlykštus tipas. Landsbergio svainys kuris reklamuoja komunistinio režimo Huawei 5G technologiją
Augustas Gadeikis
Augustas Gadeikis Prieš 7 mėnesių
Oh! 29:00 geras sprigtas - "Nuvažiuok į Vilkaviškį, ir išlipk iš savo burbulo"! Komentuoju be pašaipos. Labai greita reakcia ir tiksli Andriulio įžvalga 'Vidurinės klasės' kontekste. Respektas. Ir nereikia jokio Vilkaviškio, užtenka kartais išlipt iš savo burbulo tame pačiame Vilniuje.
Priboiii
Priboiii Prieš 7 mėnesių
Tik dabar pamaciau sita laida. Fucking finally turim Lietuvoj kazka su finansu ir ekonomikos temom paklausyt
Simon K
Simon K Prieš 7 mėnesių
Ziauriai mldc, ideja laidos super, izanga gera, pokolkas ka issirinkote kalbetis irgi super. Tokios laidos Lietuvoje truko. Visa kita isibeges ir bus tik geryn, nereikia noret perdaug laida visiskai nauja. Laukiam daznesniu nauju video ir toliau rasti tokiu geru pasnekovu.
Vilma Gaubytė
Vilma Gaubytė Prieš 7 mėnesių
Puikus turinys! Kitam kartui būtų įdomu objektyvus interviu apie pasikeitimus pensijų kaupimo sistemoje, vėl kažkokios dalinės reformos?
Justinas Andrijevskis
Justinas Andrijevskis Prieš 7 mėnesių
Izanga beprotisko ilgio, kita syki perziurekit teksta, besikartojanciu sakiniu aibe, isbraukius nesamones, galima butu lengvai tilpt i 5 minutes.
Marooshaz
Marooshaz Prieš 7 mėnesių
Liuks laida, tik as gal nedaryciau tu monologu pradzioje. Kol kas abiejose serijose visa verte atejo butent is interviu, o monologe kalbami ganetinai akivaizdus dalykai. Suprantu, kad laidos tikslas yra edukuoti tauta, taciau manau tiem, kas is tu monologu kazka ismoktu, sitos laidos vis tiek neatsidarys (ka irodo perziuru skaicius sitos laidos, lyginant su Katlerio vedamais pasikalbejimais). Vis delto, pati laida stipri, lauksiu kitu epizodu!
Dominykas Brekys
Dominykas Brekys Prieš 7 mėnesių
Labai gerai. Daugiau turinio šiam segmentui!
LIETUVIS3000000
LIETUVIS3000000 Prieš 7 mėnesių
Andriulis, ne dėkui ,fui ,smirda arogancija, pasipūtimu. Susireikšminęs narcizas, savimyla ir chamas.
Red HELMET
Red HELMET Prieš 7 mėnesių
Utenoj šiaip drūtai verslo yra, žmonės iš Vilniaus važinėja, bet čia matyt burbulo efektas =D keep going
tom jens
tom jens Prieš 7 mėnesių
pasisako uz kitu miestu atsigavima ir tuo paciu rekomenduoja isvaziuoti i vilniu. LEGIT. Apie emigracijos skatinimas isvis be zodziu (cia tik teoriskai smaba, kad igaut patirties, o praktiskai didele dalis parazitu ir likeka uzsienio saliu ekonomikas kelti)
tom jens
tom jens Prieš 7 mėnesių
Taurage tikrai ne miestelis. Apsisvieskite kas yra miestelis: lt.wikipedia.org/wiki/Miestelis
tom jens
tom jens Prieš 7 mėnesių
kaip jie keturgubai atsieme uz tuos visus nelegalius dalykus?
Mindaugas Žilionis
Mindaugas Žilionis Prieš 7 mėnesių
Labai gera laida
Tony Soprano
Tony Soprano Prieš 7 mėnesių
Yra angliškų žodžių, kurių padoraus atitikmens lietuviškai neturime, bet pašnekovas ryškiai perspaudė. Primena tuos, kur pirmąkart emigruoja, metus UK vištas gaudo ir grįžę jau "pamiršta" kaip lietuviškai kalbėti. Bent jau iš mano patirties, tie kas tikrai daug metų dirba angliškoje aplinkoje, kalbos nepamiršta ir sugeba kalbėti lietuviškai nekeisdami kas trečio žodžio.
Simon K
Simon K Prieš 7 mėnesių
Daug kam tie apibrezimai yra aiskesni anglu kalba, todel nieko blogo, kad jis aiskiai kalba. Jei nesupranti angliskai tokiu fraziu/zodziu, tikriausiai nesuprasi ir lietuviskai, nes jos Lietuvoje dar pakankamai naujos.
Gytis Stankevičius
Gytis Stankevičius Prieš 7 mėnesių
manau, kad perspaudžiat :) be to, kiekvienas kalba kaip nori, laidos formatas nėra kažkoks super oficialus, o turinys taikomas labiau į jaunimą
Martynas Tamulionis
Martynas Tamulionis Prieš 7 mėnesių
Iš pradžių jaunuolis aiškina apie tai, kad kiekvienas iš mūsų nori prikaupti kuo daugiau resursų (pinigų), po to protingas dėdė aiškina, kad visi eitų ir pirktų lizinginius telikus 😌👌
Martynas Tamulionis
Martynas Tamulionis Prieš 7 mėnesių
@Gytis Stankevičius Svarbu, kad jo draugas ekonomistas treideris būtų laimingas, nes dabar piktas. Krindž.
Gytis Stankevičius
Gytis Stankevičius Prieš 7 mėnesių
taip, tam, kad suktųsi ekonomikos variklis. Geras video summary, be to. :D
Danielius Pocius
Danielius Pocius Prieš 7 mėnesių
Norim dar!!!!!
Karolis Puodziukas
Karolis Puodziukas Prieš 7 mėnesių
Labai gerai!
Top 10
Top 10 Prieš 8 mėnesių
PRADZIA BELENKOKIO NUOBODUMO PLIURPE TAPATI PER TAPATI
Vytautas Šilinskas
Vytautas Šilinskas Prieš 8 mėnesių
DeMiko ir šitas. Tik du kanalai kur LT kalba žiūriu. Gera perspektyva. Sėkmės!
Rita Žiliūtė
Rita Žiliūtė Prieš 8 mėnesių
Gera laida 💡 Panikos ataka nedidele istiko pagalvojus, kad kazin ar iki galo pakankamai visko darau. Tikiuos ilgam uzmotyvavo daryt daugiau!
ZG
ZG Prieš 8 mėnesių
1:43 hmm, laida pastatyta ant kreivų pamatų. Kaip galima teigti, kad KIEKVIENAS MŪSŲ...
S. D.
S. D. Prieš 8 mėnesių
Vėl pirtyje...
Daut Parker
Daut Parker Prieš 8 mėnesių
Labai patiko pirma laida, antra dar labiau. Vedejas patobulejo per trumpa laika. Viena smulkmena i kuria noreciau atkreipti demesi, vedejas sako jog pasakymas, kad kazkoks dalykas yra brangus nieko nepasako apie ta dalyka, bet pasako apie zmogaus turta. Gal tame ir yra tiesos, bet is savos patirties manyciau, kad tai labiau pasako apie zmogaus poziuri i to dalyko kaina negu pacio turta. Nemaza dalis mano pazystamu nemano jog kaikurie dalykai yra brankus kuriuos as laikau brangiais, nors ta dalis zmoniu yra kurkas maziau pasiturintys negu as pats. Lauksiu daugiau seriju!
Tomas Elsukovas
Tomas Elsukovas Prieš 8 mėnesių
Laida gera, pašnekovas nepatiko, bet turinys geras, ačiū
Mantas M
Mantas M Prieš 8 mėnesių
Pašnekesio turinys labai įdomus, bet nu... pullint olnaiterius, turėti pęšn, distribuciją settint ap ir t.t., ir tas kiekvienam sakinyje... Man čia vienam rėžia ausį?
Povilas Galcius
Povilas Galcius Prieš 7 mėnesių
Manau yra normalu taip kalbėti, kai negyveni Lietuvoje, kai kurios frazės tikrai įstringa ir sunku pakeisti į lietuviškus atitikmenis. Bet Andriulis jau ne vienus metus grįžęs į Lietuvą ir tikrai turėtų būti gėda nesusirasti lietuviškų atitikmenų. Tiem kas sako, kad nėra atitikmenų, pažiūrėkit Paul de Miko.
Gytis Stankevičius
Gytis Stankevičius Prieš 7 mėnesių
@Vytautas Šilinskas AŠ DAR SUGRĮŠIU :D
Vytautas Šilinskas
Vytautas Šilinskas Prieš 8 mėnesių
@Marius Kr, Arnoldas niekada nesakė "aš dar grįšiu". Jei žiūrėjot angliškai, tai girdite mintyse tą jo "I'll be back" (su jo akcentu :)). Bet, jei pas Jus atmintyje vertėjo tariamas "aš dar grįšiu", tai nėra visai tas pats. Tai tik vertimas. Ir vertėjas geriau to nepadarys, nei originalas. Nežinau tik ar suprantamai išdėsčiau savo mintį?
Marius Kr
Marius Kr Prieš 8 mėnesių
@Vytautas Šilinskas "aš dar grįšiu", sunki misija buvo, bet išverčiau, galite nedėkoti.
Vytautas Šilinskas
Vytautas Šilinskas Prieš 8 mėnesių
Mano žmonai irgi kliuvo. O man ne. Esminis skirtumas kokia kalba media vartojate. Jei angliškai skaitote, rašote, žiūrite ir klausote tai Arnoldo "I'll be back" niekada neišsivers į lietuvių kalbą.
viliusp
viliusp Prieš 8 mėnesių
Ačiū! Dar vienas puikus svečias. Labai labai patiko momentas kodėl reikia aiškinti šių laikų vaikams apie pinigus. O jau dabar aš ir mano aplinka darėm viską, kad Lietuvoj daugėtų Kalnėnų :D
Martynas Majauskas
Martynas Majauskas Prieš 8 mėnesių
👌🏻👍🏻
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 8 mėnesių
Liudvikas Andriulis yra kvailys,
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 7 mėnesių
Gytis Stankevičius nes yra islepes pinigu sugadintas zmogus
Gytis Stankevičius
Gytis Stankevičius Prieš 7 mėnesių
nes?
Gabrielė Rajauskaitė
Gabrielė Rajauskaitė Prieš 8 mėnesių
Labai įdomi laida!
Tomas Žvaliauskas
Tomas Žvaliauskas Prieš 8 mėnesių
Puikus laidos konceptas. Taip ir toliau!
Mindaugas Stundžia
Mindaugas Stundžia Prieš 8 mėnesių
Puikiai! Gilu, įdomu, aktualu, intelektualu. Džiaugiuosi, kad tokio turinio pagaliau atsirado. Sėkmės :)
Gvidas
Gvidas Prieš 8 mėnesių
Tokiems kaip Andriulis, kuriems video turinys yra "too slow", todėl knygos geriau, turiu pasiūlymą - naudoti youtube funkciją vaizdo spartinimui. Studentų barake iš kambarioko tą išmokau, tai dabar visą tokį, ne pramoginį, o informacinį turinį žiūriu ant 1,5 - 1,75 karto pagreitintą. Tikrai labai tauposi laikas. PS tas kambariokas iš vis monstras būdavo, turėjo pats pasidaręs plug in ar kažką pnš ir žiūrėdavo kažkur apie 3x greičiu.
Karolis Šarapnickis
Karolis Šarapnickis Prieš 8 mėnesių
jo cia lifehackas tikrai, as podcastus ant 2.2x klausau, tai dabar man tai critical feature ziurint/klausant informacini turini
Under Core
Under Core Prieš 8 mėnesių
Liuks. Tik background muzika žiauriai per garsiai. T.y. balsas tyliau... damn, paskui visai dingsta, jasumas kad bugneliai atsigauna.
Matas Kėblis
Matas Kėblis Prieš 8 mėnesių
Galit iškart spausti: 14:25 Vien su Andriulium galima 10 serijų manau visos susižiūrės! :D
Darius Gritkus
Darius Gritkus Prieš 8 mėnesių
Apie medicina reikėjo pašnekint jį...
solidtag5969
solidtag5969 Prieš 8 mėnesių
hahahaha laida su mediku degintoju u srs?
Martynas Tamulionis
Martynas Tamulionis Prieš 8 mėnesių
Galima plačiau?
Fataliai
Fataliai Prieš 8 mėnesių
kas ten juda 11:29? :O :O :O brrrr...
Algirdas Norkus
Algirdas Norkus Prieš 7 mėnesių
@Kitokie pasikalbėjimai Išsiplaukit burną
Daut Parker
Daut Parker Prieš 8 mėnesių
@Kitokie pasikalbėjimai lol
Lukas Druskis
Lukas Druskis Prieš 8 mėnesių
@Kitokie pasikalbėjimai :DDDD
Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai Prieš 8 mėnesių
Tu nachui
darkiokas
darkiokas Prieš 8 mėnesių
Trumpinkit monologa pradzioj :) ties 7 min jau pagavau save i telefona ziurint.
music3170
music3170 Prieš 16 dienų
Monologas puikus, musu attention spanas tiesiog trumpas
Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai Prieš 8 mėnesių
Ačiū. Bus padaryta :)
„Be kostiumų“ su Nerijumi Mačiuliu
50:48
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 26tūkst.
„Be kostiumų“ su Vitu Vasiliausku
58:48
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 18tūkst.
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Vaidotu Valiukevičiumi
1:59:02
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 47tūkst.
„Be kostiumų“ su Ingrida Šimonyte
44:47
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 22tūkst.
"Greiti pietūs": Algis Ramanauskas ir Liudvikas Andriulis
39:03
"Girdžiu, matau, mąstau": Ką nutyli Pekino režimas?
33:36
Žinių radijas
Peržiūros 1,1tūkst.
Mamos be dramos su Jurgita Jurkute-Širvaite
1:13:42
Mamos be dramos
Peržiūros 8tūkst.
Mantas Katleris - Kitokie pasikalbėjimai JJ show
1:06:01
Next Generation
Peržiūros 40tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Gabrieliumi Landsbergiu
2:14:39
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 212tūkst.
„Be kostiumų“ su Justu Janausku
59:34
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 13tūkst.
"Pasimatymai": Ji dirbo su Dž. Malkovičium
43:39
Žinių radijas
Peržiūros 1,2tūkst.
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
ЛЕРА и АНЯ КРАШИХИ!))
9:48
DANIEL BOY
Peržiūros 609tūkst.
Афганский излом
2:12:27
Пятый канал Россия
Peržiūros 1,5mln
Food Theory: Cheetos Are Cow Food!
13:00
The Food Theorists
Peržiūros 2,8mln
socksfor1 hospital update
7:14
Socksfor1
Peržiūros 1,7mln
24H VALGOME TIK VIENOS SPALVOS MAISTĄ
10:34
AntanasJ
Peržiūros 100tūkst.
Top 10 Most Dangerous Water Slides
11:58
SidemenReacts
Peržiūros 2mln