„Be kostiumų“ su Dariumi Mockumi

  Peržiūros 22,822

Kitokie pasikalbėjimai

Prieš 2 mėnesius

„Be kostiumų“ - laida, kurioje su įvairiais srities ekspertais arba paprastais savo pinigine besirūpinančiais žmonėmis diskutuosime apie pinigus ir finansus visiems suprantama kalba.
Visi rečiau sutinkami terminai, išsakyti pokalbiuose, bus atskirai paaiškinami. Kalbėsime ne tik apie sudėtingus procesus. Nevengsime ir praktiškų temų bei klausimų.
Vienintelė būtina taisyklė visiems mūsų būsimiems svečiams - nevilkėti kostiumo. Nesvarbu, ar tai bus Lietuvos banko valdybos pirmininkas ar Seimo narys. Kad ir Lietuvos Prezidentas. Kostiumai įpareigoja žmones atrodyti protingiems, šnekėti sudėtingais, galbūt ne visiems suprantamais sakiniais ir būti pasitempusiems. Mums to nereikia. Kalbėkime išmintingai, bet paprastai.
Laidos vedėjas - ekonomistas, „Milvas“ fondų valdytojas, Vilniaus universiteto dėstytojas Tautvydas Marčiulaitis: www.linkedin.com/in/tautvydasmarciulaitis/
Laidos svečias - vienas turtingiausių lietuvių bei „MG Baltic“ koncerno Prezidentas Darius Mockus.
Labai tikimės, jo ši laida Jums patiks. Pažadame tobulėti. Todėl Jūsų parama Patreon platformoje labai pagelbėtų laidos tęstinumui: www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai
Laidą kuria Baltas MEDIA.

Komentarai
Tadas Talaikis
Tadas Talaikis Prieš mėn
Vaizdas, kai banditas tampa verslininku :-D
Nerijus Dirmeikis
Nerijus Dirmeikis Prieš 2 mėnesius
Neapsimesk protingu pasisodino viska per pazystamus vedejas galetu gaut per qusy
Vingiu Jonas:)
Vingiu Jonas:) Prieš 2 mėnesius
Įdomus pašnekovas, tačiau dėl abejotinos reputacijos ir veiksmų, nenusipelno būti kviečiamas į tokias laidas. Todėl riebus dislike'as
DM
DM Prieš 2 mėnesius
Labai protingas pašnekovas, įdomios įžvalgos 👌
Arminho
Arminho Prieš 2 mėnesius
biski cringe su tuo palinkejimu gavosi :D
Gintarė Lenčiauskė
Gintarė Lenčiauskė Prieš 2 mėnesius
Pavyzdys visiems ❤️
De Mo
De Mo Prieš 2 mėnesius
Kodėl jūs kviečiate organizuotos nusikalstamos grupės požymius atliekančios organizacijos vadovą kalbinti apie verslą ir jo vystymą Lietuvoje (čia tas pats, kaip Švinių kviesti kalbėti apie darnius santykius su aplinkiniais)?
Paulius Lapiene
Paulius Lapiene Prieš 2 mėnesius
Kol nepaziurejau maniau kas Kesminas kalba, balsai identsiki :D
Lee Zee
Lee Zee Prieš 2 mėnesius
Juozai, gal noretumete tenisa suzaisti? 3.5-4, aciu, budulis
tom jens
tom jens Prieš 2 mėnesius
vienas juodojo Lietuvos verslo pavyzdziu
Tomas
Tomas Prieš 2 mėnesius
jei dar galima klausimą, tai paklauskite, kiek kainuoja vienas LT politikas be PVM? Čia klausiu dėl draugo
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
opa ! Kitokie pasikalbejimai ! koks ilgiausias Lietuviskas zodis ? :)
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
as nei kairiarankis , nei desinerankis !
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
"suprantama kalba" be kostiumu ! savo pinigine ismokau rupintis tik tada ! kai nustojau galvoti APIE kitus ! jei kam reikia pagalbos kaip tapti nenusikaltusiu ! NUSIKALTELIU ! kreipkites y adresa GALVOJE kuris jusms sako ! Lietuva KAS ? Lietuviai ! kodel !? nes stovi ir turi stoveti ne .... o nepalauziami , NE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Savanaudziai ! Atsiprasau ! as esu pasauliu valdovas ! bet saziningas ! "po saule turi turet visi vietos , ar bent jau ja pamatyt ! "
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
Gyvenimo formule 😃 365*4(tarkim 😃 mazas vaikutis)= + (365 (tarkim keltiniai metai ar ne)*2 (as y mokyka pradejau eiti 6))= +)365*4 (va dabar pradedam nes jau mokam skaiciuot il gal lasyt 😃 )) = +(365*3 (o va dabar jau ismokom kaip naudoti skaicius ir raides)) = +(365*3 (tarkim dabar apie 16 ?! suprantam viska ir musu nesustabdysi ir isvis ka tie kvaili, seni tevai zino. ! + dar ir pirmosios meiles pasimaiso 🙂 dar ir apie tai jie ka zinotu !?)= +(365*2(stovim Vienvietej ir AMZINAM akimirka ! PABAIGIMO Mokyklos ! (mintyse dabar "Erelis Kyla is Lizdo" 😃)))= +(365*(+/-2 ar 3 (galiniam rezultate pamatysit)) OBA - WAUW 🙁 +(365*9 (nu jau 30 ?! dabar jau nebera nieko ko nebutume mate !!! juk seimos vaikai piginai 😃 )=+ KAAA?????? (365*5 (Jau 35 ! geras ~! 😃 hmm )) vidutinis gyvenimas +/- 70 metu is ju ! 4 nieko nezinom mokinames vaiksciot veblent ar panasiai, dar apie 14 metu mokinames su klaustuku ! o kam ta matematika ar gramatika 😃 na nuo 18's expertai jau juk iki 30's is po to jau "ech buvo ir prazuvo" Taigi atsakymas paprastas del savo sprendimu jusu gyvenimas atrodo taip 70 metu * 365 dienos = Gyvenimas 25550 dienu, bet jeigu jums 35 ( laikykit ARKLIUS !!! 😃 gyvenimas lygu 12775 dienos ) Gyvenimas ! Vaikuciai visa diena daznai nelaukia ! Sia Sekunde cia ir dabar ! jis reikalauja sprendimu ! (priima visus varijantus! ir "dar lova paklos 😃 , Kad issimiegotume 🙂 tai skaiciukus paverciam dar grazesneis 😃 Gyvenimas= iki 18 metu paprastai tokiu dideliu skaiciu ir nereikejo 6570 dienu nieko nesprendem! is po 18 metu uzkakties like buvo 18980 dienu ( kai kiekviena sekunde reikia priimti sprendimus ) ir tada matematinis kakutis prasideda 😃 tarkim nuo 18 iki 70's turejom apie 1639872000 sekundziu sprendimams priimti isbraukit Laika 😃 miegat sikat valgot ilgai ir pavalge dar pasikat ! ir tu sekundziu nera tiek daug !
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
lietuviska Valstybe ?! ar siuksles ! Viena ! diena ! As Karalius teisingas ir visi SITOJ planetoj lygus! economistas pasake ! ecologas pasake ! VISI SAKO ! Tikriem ! Lietuviam pasaulio nereikia ! uzsidarom !, isgyvenam ! ir ... kas yra suvalkietis !? tai vilkas permestas per nemuna y Zemaitija :D sukryzmintas su Meska ! ir vel atgal Pas Vilkus ? bet gal jus padesit !? turiu mysle ! matematine ir logine ! ar atsakymas toli nou tiesos ? gal mane blogai mokino ?
That'sPrettyBass'ic
That'sPrettyBass'ic Prieš 2 mėnesius
Mockus dirbo Vilniaus Brigadai (90taisiais buvo Dekanidzės statytinis, apie tai rašė Černiauskas 15min), tad jo kapitalo kilmė yra kraujas ir ašaros. Kaip ir didelės dalies lietuviškų barygų.
Mantas Leimontas
Mantas Leimontas Prieš 2 mėnesius
Pasnekovas tikrai auksciausio lygio, butu labai idomu paklausyt kitokioj aplinkoj ir su kitu vedeju. Mano manymu didzioji dalis sio pokalbio buvo be normaliu klausimu ir Mockus turejo vest pokalbi...
Arvydas Al
Arvydas Al Prieš 2 mėnesius
Tai Kur Liankiat su šituo pokalbiu? :)
Under Core
Under Core Prieš 2 mėnesius
offtopic, bet geras garsas, taip nufiltruoja vėją - super :D
Benas Šermanas
Benas Šermanas Prieš 2 mėnesius
niekšelis
Matas Dilpšas
Matas Dilpšas Prieš 2 mėnesius
Labai idomus pasnekovas, manau, kad apie ji daug baubu prikurta. O vat vedejo noretusi profesionalesnio.
Andrius L
Andrius L Prieš 2 mėnesius
Šauni laida, tobulėjantis vedėjas! Smagu klausyti. Beje, kodėl nebededami pokalbiai į podcast platformas? Paskutinis podcastinis buvo su A. Bružu sausio mėnesį :( Chebryte, prašau aktyvumo, nemokamai, o reachas irgi didesnis! Dar sykį ačiū už gerą turinį.
Jojgy Tranio
Jojgy Tranio Prieš 2 mėnesius
Bravo ir jokių vadovėlinių, nuvalkiotų frazių.
Jojgy Tranio
Jojgy Tranio Prieš 2 mėnesius
Kur vykstą intervas?
Bernardas Janušauskas
Bernardas Janušauskas Prieš mėn
Paupys Vilniuje
Ramunas Giedraitis
Ramunas Giedraitis Prieš 2 mėnesius
Laba diena, norėjau tik pasakyti, kad eitumėte jūs nahui nepise mums proto ✌
Algirdas Vitkus
Algirdas Vitkus Prieš 2 mėnesius
pats nuobodziausias pokalbis siame kanale is visu, kuriuos teko klausyti. nei idomiu ideju, nei naudingu izvalgu. o ir paties pasnekovo praeities poelgiai prasilenkia su issakytom vertybem siame pokalbyje. nemanau, kad toks tikslas buvo, bet skamba taip tarsi butu bandoma isskalbti susitepusio zmogaus reputacija..
Ginvydas Saldukas
Ginvydas Saldukas Prieš 2 mėnesius
Iki šiol labai nepatiko pats svečias, bet išklausius mintis ir kaip jos yra dėstomos (nesigilinant į korupciją ar pan. ) suprantau, kad tai tikriausiai vienas iš nedaugelio Lietuvoje mąstančių žmonių. Labai patiko formatas ir turinys 10 iš 10.
Domantas Sprindys
Domantas Sprindys Prieš 2 mėnesius
Puiki laida, retai girdimas žmogus, kuris turi ką pasakyti.
Darius Barakauskas
Darius Barakauskas Prieš 2 mėnesius
LABAI ĮDOMU IŠGIRSTI TOKIO KALIBRO VEIKĖJO PAMĄSTYMUS +10 👍 PAŠOL VON DELFI KOMENTATORIAI IŠ ČIA !!!
Vaidas V.
Vaidas V. Prieš 2 mėnesius
Lopas kalbina parazitą...
Martynas Ru
Martynas Ru Prieš 2 mėnesius
Šudas!
Renatas Bernotas
Renatas Bernotas Prieš 2 mėnesius
Spikulentai piks pokst ir viesbutis pastatytas.O Lazdynu baeino ir stadiono pastayt nesugeba neapsivoge,piks pokst.Kaip gavot velniai turtus taip juos ir prap.... su tokiu gojaus o tiksliau idiotu mastymu nes galit viska temti i savo personaline kisene o galima jus visus paimt optam kas yra neisvengiama nes Lietuvoje nera nei valstybininku nei mazos lietuviu tautos islikymo idejos.
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
Bertuli esi šiuksle jai tokiems žmonems duodi 53,26s eterio kol vyksta byla
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
Pagausiu snuki išmalsiu
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
Nusivaziavai su projektu baisiai
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
Nusivaziavai su projektu baisiai
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
@Kitokie pasikalbėjimai maziau cia dek širdeles o pradek but su bent minimaliom vertybem esi Lietuvos pilietis ir duodi galimai vienam iš didziausiu Lietuvos apvaginetoju eteri🤨
Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai Prieš 2 mėnesius
❤️
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš 2 mėnesius
Hmmm, kviest Mocku kol dar vyksta korupcijos byla reikia but visai parsidavus. Gal ne MG pasakot kaip kurti "versla" 😀o kaip išgropstiti Lietuvos pinigus sitie moka😀 Mockus =Oligarchas
De Mo
De Mo Prieš 2 mėnesius
100% pritariu! Įdomu būtų sužinoti, ar šis vedėjas pats renkasi savo pašnekovus, nes jei taip galėtų Kitokie pasikalbėjimai, kitą vedėją paieškoti...
I Rim
I Rim Prieš 2 mėnesius
Aciu, puiki laida :)
Justinas Markauskas
Justinas Markauskas Prieš 2 mėnesius
Gėda dėl pašnekovo pasirinkimo: www.delfi.lt/multimedija/mgbaltic/mg-baltic-byla-slaptuose-pokalbiuose-apie-valdzios-elito-paslaptis-patrauklu-vyra-ir-koncerno-strielkas.d?id=78297517
AR AS
AR AS Prieš 2 mėnesius
Nelabai koks interviu :/
Marius L.
Marius L. Prieš 2 mėnesius
Klausia dalykų, su kuriais jis neturi nieko bendro. LOL. Viskas ber biurslą gi padaryta. Čia tas pats kas beždžionės klausinėt apie programavimą.
Mindaugas Stundžia
Mindaugas Stundžia Prieš 2 mėnesius
Neginu ir neteisinu galimo kriminalinio background'o, bet man liūdna, kad užsitrigerinę ant šito kampo žmonės automatiškai neigia kitus šalia esančius objektyvius dalykus, kaip kompetencijos ir tikrai neeilinės patirtys, apie ką realiai ir yra video. Ačiū kūrėjams - žiauriai įdomus turinys, nekantriai laukiam kitų!
Mantas Babenskas
Mantas Babenskas Prieš 2 mėnesius
"Pleased to meet you, hope you guess my name" :)
matasbi
matasbi Prieš 2 mėnesius
Wow, sveikinimai žurnalistui gaunant intervių iš tokio kalibro asmens, net įtakingiausiams kolegoms tai niekaip nepasiekiama.
T. Pazera
T. Pazera Prieš 2 mėnesius
Manau silpniausia/s laida/video, gal man tik taip atrodo, kad kalbama ne visai į tą temą apie ką kuriama laida. Na ir žmogus kalbinamas ne itin manau "švarus".
Gamer 4 life
Gamer 4 life Prieš 2 mėnesius
Daugiau daugiau daugiau laidu!
Taip Vat
Taip Vat Prieš 2 mėnesius
Mockus ir Kurlianskis: dovana Masiuliui alkoholio dėžutėje. Toks vat šiuolaikinio verslininko pavyzdys....
Qzar
Qzar Prieš 2 mėnesius
@Tadas Kundrotas Yra. Anglų kalboje ji vadinasi "The Prince", o lietuvių "Valdovas".
Taip Vat
Taip Vat Prieš 2 mėnesius
@Tadas Kundrotas , Makiavelio "Valdovas"...
Tadas Kundrotas
Tadas Kundrotas Prieš 2 mėnesius
@Matas Tijusas Nėra tokios knygos
Matas Tijusas
Matas Tijusas Prieš 2 mėnesius
Pasivaiksciojimuose ji kalbino Zemkauskas ir tada jis atvirai sake, kad jo megstamiausia knyga - makiavelio princas. Kas naujo?
Nostalgic memories
Nostalgic memories Prieš 2 mėnesius
Geras kapitalistinio naujojo lietuvio - "verslininko" pavyzdys, zmogus po sovietu sajungos griuties privatizaves n pastatu ir firmu, zemiu, daugeliu atveju apeinant istatymus ir atimant is kitu ar isnaudojant spragas ankstyvuose lt respublikos istatymuose kad gauti tai ko nori - pelno. Taip pat turintis sasaju su kriminaliniu pasauliu (dekanidze ir vilniaus brigada), ne vienos grupuotes bylose minimas, jei kas skirmanto malinausko laidas sekat nekarta teko girdet ir mocku ir jo bendrazygius, manau didelis laidu ciklas arteja. Dabar nenuostabu kad tarp turtingiausiu lietuvos gyventoju ar netgi pats turtingiausias pagal statistikas. Mg baltic ir maximos nesvarus darbeliai ir kita. Siek tiek primena grafu ir bajoru laikus viduramziu lietuvoje, kai yra seimu kurios valdo visa lietuva tik del savo vardo ir turtu, ir dar valdys ne viena karta.
Arturas Milasius
Arturas Milasius Prieš 2 mėnesius
jei pavelaves telpi y traukiny ! tu vis dar vaziouji :)
Paulius Kr
Paulius Kr Prieš 2 mėnesius
@Nostalgic memories ir vistiek visas tas pačias sąlygas kaip jis turėdamas vargiai ar kazka pasiektum
Nostalgic memories
Nostalgic memories Prieš 2 mėnesius
@Andrius L pas ji labiau naglumas ir pazintys suveike
Andrius L
Andrius L Prieš 2 mėnesius
Žmogus turi idėjų, negali pykti. Tikrai reikia žinių ir geros fantazijos, kad įsukti tiek dantračių.
caprio
caprio Prieš 2 mėnesius
@Nostalgic memories yra skirtumas kada vogt??? Jei "tais" laikais prisivog4 tai nieko baisaus??? Karbauskis 100 kart blogiau nes šitas bent jau nėra prorusiška mandavoškė.
„Be kostiumų“ su Raimondu Kuodžiu
1:06:17
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 15tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Vaidotu Grincevičiumi
2:28:28
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 603tūkst.
Синдикат возобновляет производство Marussia
20:54
„Be kostiumų“ su Nerijumi Mačiuliu
50:48
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 26tūkst.
„Be kostiumų“ su Liudviku Andriuliu
58:43
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 26tūkst.
Mantas Katleris | NEPATOGŪS KLAUSIMAI SU RADISTAIS (be cenzūros)
42:37
Radistai DJs - Official YouTube Channel
Peržiūros 293tūkst.
„Be kostiumų“ su Ingrida Šimonyte
44:47
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 22tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu
2:24:25
Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08
54:15
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 229tūkst.
Синдикат возобновляет производство Marussia
20:54
Game Night Stereotypes
9:41
Dude Perfect
Peržiūros 8mln
Refleksas S1 E1. Prinsengrachtas 263.
12:01
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 39tūkst.
Full Face Using FROZEN Makeup Challenge 🥶
14:47
I Ate $100,000 Golden Ice Cream
13:17
MrBeast
Peržiūros 31mln