„Kitokie debatai“: Seimo rinkimai

  Peržiūros 93,053

Kitokie pasikalbėjimai

Prieš 3 mėnesius

Turbūt ne vienas pastebėjote, kad įsijungus daugelį debatų, Jūsų kūnas pradeda siųsti visokius pagalbos signalus. Ar tai atsiranda nervinis tikas, ar prasideda konvulsijos, ar tiesiog užeina noras išeiti į balkoną parūkyti.
Ir čia į pagalbą Jums ateina „Kitokie debatai“. Tai pernai debiutavęs unikalus Lietuvoje, ir galbūt pasaulyje, formatas, kurį išbandėme su Vilniaus mero rinkimais. Jums jis patiko ir prašėte dar.
Čia kiekviena politiko klaida ar nusišnekėjimas jam gali kainuoti vietą debatuose, nes balsavimo teisę dėl išlikimo turite Jūs ir kruopščiai atrinkta kompetetinga komisija.
Iš viso yra 5 roundai. Po kiekvieno iš jų atsisveikiname su vienu iš dalyvių, kol galiausiai paskelbsime vieną partiją debatų nugalėtoja.
Taigi, dalyviai:
● Viktorija Čmilytė-Nielsen (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
Antanas Guoga (Darbo partija)
Aušrinė Armonaitė (Laisvės partija)
Gintautas Paluckas (Lietuvos socialdemokratų partija)
● Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
Lukas Savickas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
Debatus moderuoja dvi aukščiausio kalibro žurnalistės - Daiva Žeimytė-Bilienė ir Rasa Tapinienė.
Renginio metu savo muzikinį pasirodymą rengia Rūta Loop.
Tapkite „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjais: www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai
Ir nepamirškite balsuoti!

Komentarai
Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai Prieš 3 mėnesius
Jeigu patinka mūsų kuriamas turinys, tapkite Patreon rėmėjais: www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai
Simonas Še
Simonas Še Prieš 3 mėnesius
Nuostabus rinkimų show, gaila praleidau rinkimų į merus show, bet šiaip puiku
Jonas Galtas
Jonas Galtas Prieš 3 mėnesius
@Vytautas Trinka čia buvo ironija ;) Manau šia reklama ši laida parodo savo požiūrį į savo žiūrovą - bet jau man buvo visiškai nejuokinga. Patyčių kultūra ir pan. Bet man padėjo nuspręsti už ką balsiuosiu ;/
Vytautas Trinka
Vytautas Trinka Prieš 3 mėnesius
@Jonas Galtas jai žinotųm ar būtum skaitęs apie reklamų įtaką, tiek suaugusiems tiek vaikams, tavo nuomonė būtų kitokia.
Jonas Galtas
Jonas Galtas Prieš 3 mėnesius
nezinojau kad šio kanalo žiūrovas yra 'debilas jobanas', bet ačiū, ačiū
Egle Miklas
Egle Miklas Prieš 3 mėnesius
@Vytautas Trinka tai tokie ten ir aktoriai.tiesiog zmogystos is tarpuvartes.
Birute Sidlauskaite
Birute Sidlauskaite Prieš 2 mėnesius
GUOGOS TEVAS BUVO KGB RYKLIUKAS
Birute Sidlauskaite
Birute Sidlauskaite Prieš 2 mėnesius
KGB , KP KRUVINIEJI LAUK IS LIETUVOS, NES JUS ESATE NETEISETI LIETUVOS RESPUBLIKOJE JAU 30 METU.
minbuge
minbuge Prieš 3 mėnesius
Aciu diev baigesi komunistu ir populistu laikas. Konservai +Liberalai gooooo gooo
Edvardas
Edvardas Prieš 3 mėnesius
Isiklausykit kokias nesamones kalba Laisves partijos lydere, jeigu mes norime ne tik grazaus prezidento bet ir graziu veidu seime koalicijoje tai all good, balsuokite. Bet siuo sunkiu periodu tokiai saliai kaip Lietuva reikalingi stiprus lyderiai kurie galvos siuo metu ne kaip apsaugoti "V+V" interesus, o galvos kaip tinkamai valdyti ekonomika, pandemija, medicinines paslaugas, mazinti socialini atskirti, siu punktu deja programoje Laisves partijos nera...
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 3 mėnesius
Kur vatnikai konservatoriu demonizuotojai?
Mike Kul
Mike Kul Prieš 3 mėnesius
paluckai atsipalaiduok.pats mokek mokescius
Andrius Aleksejunas
Andrius Aleksejunas Prieš 3 mėnesius
Saunu kad Guoga ismete! Geriausias sprendimas!
Литва Европейская Венесуэла
Литва Европейская Венесуэла Prieš 3 mėnesius
Mano kandidatu apžvalga ltpost.info/down/hpCvkqzTm2ukxWg/vaizdo-ra-as.html
0111101001100001
0111101001100001 Prieš 3 mėnesius
Ačiū už debatus. Labai padėjo apsispręsti už ką balsuoti.
Nata L
Nata L Prieš 3 mėnesius
Viskas ok, bet ta 'reklama balsuoti' - dugnas. Sunku buvo viska lygiai ta pati, bet be keiksmazodziu? Cia atseit kieciau atrodo ar kaip?
YurusuLeive
YurusuLeive Prieš 3 mėnesius
Karves nori zoles ;D
Deric L T cireD
Deric L T cireD Prieš 3 mėnesius
Reklama eiti balsuoti, tai krw nx bbd blet .....
Kitoks Pasaulis
Kitoks Pasaulis Prieš 3 mėnesius
Sveiki. Sukūriau grupę, į kurią kviečiami visi Lietuvos piliečiai, kuriems atsibodo dabartinė situacija Lietuvoje. Grupės tikslas surinkti žmones, kuriems valdančioji sistema tokia kaip seimas, žiniasklaida ir teismai tapo užteršta ir amorali. Žmones , kurie pavargo nuo valdžios priespaudos, melagysčių, korupcijos,neišpildytų pažadų, keliamų mokesčių ir naujų mokesčių, tokiu būdu dar labiau suvaržydama žmogaus laisvę. Žmones ,kurie nebenori girdėti žiniasklaidos brukamos apgaulės, kuri priešina žmones vienus su kitais, sukeldama baimę ir nepasitikėjimą susiklosčiusia situacija. Žmones, kurie nori geresnio gyvenimo ne tik sau, bet visiems, pradedant nuo artimiausių šeimos narių ir baigiant atsitiktiniu žmogumi, sutiktu gatvėje. Esu įsitikinęs, kad kartu siekiant užsibrėžto tikslo mes galime jį pasiekti. Tad kiekvienas žmogus yra svarbus. Kuo mūsų daugiau, tuo labiau mes žinosime, kad einame tinkama linkme. Suprantu, kad ne visi turi galimybę aktyviai dalyvauti grupės pokalbiuose, bet užtenka kad jūs tiesiog būtumėt. Iš mūsų visų, net neabejoju, atsiras žmonių, su kuriais įgyvendinsime visų mūsų užsibrėžtus tikslus. Nebūkime abejingi savo dabarčiai ir MŪSŲ vaikų ateičiai, keiskime pasaulį kartu. Grupe : Kitoks Pasaulis facebook.com/groups/653711068782404/
Kostas Slekys
Kostas Slekys Prieš 3 mėnesius
Konservai vagys ir aferistai
Aistis Krivaitis
Aistis Krivaitis Prieš 3 mėnesius
Aušrai...iš Lietuvos bėga paskutiniai abiturientai...ne dėl mokyklų kokybės, o dėl neišpasakyto Tautos nuskurdinimo...tai kaip galėtumėte prioritetinį švietimą, jei nematote svarbiausio- kaip pagerinti Tautos ekonomika.? Kliedijimu.?
Aistis Krivaitis
Aistis Krivaitis Prieš 3 mėnesius
Tautos renkamieji visai pamiršo TAUTIŠKUMĄ. LTV LRT puikiai parinko vedančias kas, bet muzikinis apiforminimas menkai kvepia tautos dvasia...ne prie ko modernizmo...gėda Arbaciauskaitei ir jos klapčiukas.
Antoska Varnelis
Antoska Varnelis Prieš 3 mėnesius
balsuokit uz mane as uzmusiu visus jusu priesus
Mantas Raminas
Mantas Raminas Prieš 3 mėnesius
Paluckui taip neblogai sekėsi, kol iš tamsos atėjo Žana.... :D
Mantas Raminas
Mantas Raminas Prieš 3 mėnesius
Konservatoriai teigia, kad jų vertybė yra valstybingumas. Tai klausimas jums, ką veikėte būdami daugumoje sužinoję jog šalia Vilniaus bus statoma atominė elektrinė? Kodėl neveikėte? neužsiėmėte lobizmu ir neinvestavote į saugumą? ar pritrūko ryžto? ar pamiršote valstybingumo principus? o gal nesuvokiate situacijos rimtumo ir nemokate globaliai spręsti problemas? P.S norėčiau jus palaikyti, bet labai sunku patikėti tuo ką kalbate.
Zilvinas Mockus
Zilvinas Mockus Prieš 3 mėnesius
Guoga gali eiti sieno raveti, savimeila ir pagirunas visa savo kalba paskyre sau koks fainas ir kad padeda cia tipo lietuvai gerai kad padejai o ne kokius tikslus kai partija siekia del lietuvos geroves sistemos tobulinimo. Bet jeigu taip daryt kad veliau galetum tai pasigirti Tikras slamstas jis.
Nick Butkevicius
Nick Butkevicius Prieš 3 mėnesius
Sorry nepziurejes visa pradejau komentuot. Nebloga laoda
Nick Butkevicius
Nick Butkevicius Prieš 3 mėnesius
As irgi galiu pazadet. Paisiknk iskur lesos? Ka naikinsi I kainvestuosi iskur kelsit mokitojams tas algas. Kaip skola europai grazinsit
Nick Butkevicius
Nick Butkevicius Prieš 3 mėnesius
Visi sako ka daris! O iskur pinigai
Dariune
Dariune Prieš 3 mėnesius
antro kurso studentai grįžę po vasaros atostogų gavo pirmąjį namų darbą, per savaitę padaryt pristatymą laisva tema, žinoma visi nusprendė kad darys paskutinį savaitgalį, bet savaitgali buvo geras oras ir draugai kvietė, tai abi dienas prauliavojo ir darbą rašė paskutinę naktį. Guoga iš viso pamiršo kad buvo kas užduota ir prisiminė tik kai prieš paskaitą kursiokai paklausė kaip sekėsi ruoštis.
Marbus World
Marbus World Prieš 3 mėnesius
Formatas patiko, ačiū už pastangas. ........... Bet su tais rusiškais keiksmažodžiais jūs pramušėt dugną, ir labai labai giliai įsikasėt. koks uztrumpinimas smegenyse,,,,,,koks bezdalas smegenyse turi susidaryti prodiuseriui kad paleisti tokį mėšlą. 30 metų žiūrim į vakarus o naudojam slaviškus keiksmažodžius per nacionalinių rinkimų turą?!?! Ar dar senoji nupezusi "aktorių karta" kuri užaugusi su b***, nx ir tt, nemoka be akcento pavaryti su WTF, MF ir taip toliau...oj kaip geda......o tai gal tada reikėjo visus n-aukščius "matus" išversti į lietuviškus kaip "močkrušys" kad visų motinos, sesės ir močiutės būtų pagerbtos nacionalinių lygiu?!??!? Be žodžių Suprantu kad bandyta būti cool ir tt, bet viskam yra ribos, čia ne kokie gheto repo apdovanojimai ar slaviško mėšlo laida, kur bendrinės kalbos žodžiai pavartojami keiksmažodžių paįvairinimui... Neįsivaizduoju nei vieno JAV media kanalo galinčio paleisti kažką panašaus per nacionalinius debatus...žmonės įjunkite smegenis kartais.
Daumantė Eidukevičiūtė
Daumantė Eidukevičiūtė Prieš 3 mėnesius
Paluckas nori grąžinti komunizmą, kad visi lygūs būtų 💁🏻‍♀️ žmonės negali būti lygūs, jau buvo tokia idealogija, kuri bandė tai įgyvendinti, žinom, į ką išsigimsta tai. Žmonės turi turėti lygias GALIMYBES, o ne būti lygiais statusu, turtais ir t.t. - esam skirtingi iš prigimties, valstybė turi tik suteikti lygias galimybes siekti gerovės.
art bob
art bob Prieš 3 mėnesius
Labai gerai!
Sita Juoceryte
Sita Juoceryte Prieš 3 mėnesius
Nerealiai!
gintas73
gintas73 Prieš 3 mėnesius
Formatas geras,o dalyvauja tik tos pačios,sisteminės partijos su eiliniu smegenú plovimas,tos pačios,kurios nustekiano LT iki to,kur mes dabar esame. Jauni zmonės,prašau,nepasiduokit kvalinami to pacių aferistų,kurie mus
gintas73
gintas73 Prieš 3 mėnesius
Apgaudinėjo visus 30metų,balsuokim uztuos,kurių cia nebuvo,o pasirinkimas tikrai yra
Gee J
Gee J Prieš 3 mėnesius
3:05:48 užmušė :DDD
Romas Jan
Romas Jan Prieš 3 mėnesius
Laisvės partija turi neblogą komanda surinkę, išskyrus Raskevičių, S. Skambiną, Meiželytę, G. Jaunių, Šimašių, ir pačią Armonaitę. Raskevičius gal ir mėgstamas savo bendruomenėje, bet tą visuomenės dalį kuri prieš , manau jis nuteikia dar labiau priešiškai. Šimašius kaip meras, nėra labai geras "ūkvedys" (mano nuomonė), kalba kaip čia viskas gerai bus, bet rezultatai kažkokie sakykim "keisti" gaunasi. Ypač su stadionu, kiek jau kartų sakė, kad "jau dabar tai tikrai statysim". Tai jei tikrai nesi garantuotas tai gal taip ir nesayk. Armonaitė debatuose kalba jog pagerins sveikatos apsaugą, švietimą ir t.t , bet mokesčius mažins. Nemanau, kad jiem pasises optimizuojant išlaidas, bei sumažinant pinigų švaistymą, gauti reikiamą kiekį lėšų tiems tikslams įgyvendinti. O blogiausia kur Armonaitė ir Šimašius sutaria - Generolo Vėtros lentos nuėmimas bei Škirpos alėjos pervadinimas ir pūtimas į vieną dūdą su F. Kukliansky. Asmeniškai man užteko to, kad apsispresčiau už juos nebalsuoti. Ir kartais jie man atrodo, kaip sektantai, taip kažkuo įtikėję, kad praranda kritinį mąstymą.
Sandra Vala
Sandra Vala Prieš 3 mėnesius
Apgailėtina 😁 Populistai laimejo 😁😂Šaunuolis Paluckas!!
Mindaugas R.
Mindaugas R. Prieš 3 mėnesius
Not sure if Tony G trolina, ar kaip.. 18:15
Antanas Posiunas
Antanas Posiunas Prieš 3 mėnesius
Biliene uz Lsdp, vienam pasirode man taip? :D
Antanas Posiunas
Antanas Posiunas Prieš 3 mėnesius
Ziauriai rekomenduoju po situ debatu paziuret LaisvesTv Tapino apzvalga partiju. :)
Adams TheGuy
Adams TheGuy Prieš 3 mėnesius
Aušrinę siųsim į stažuotis į Vokietiją ir Skandi šalis. Nesusigaudo finansuose. Gražiai kalba, bet.....Ji neturi iš kur finansuoti mokytojų atlyginimų, vadinasi švietimas nesikeis, tai tik demagogija. Neturi iš kur finansuoti gydytojų atlyginimų. Vadinasi, gydytojų bus dar mažiau. Neturi plano pritraukti dirbančiųjų, kam tos tuščios darbo vietos, jei nėra kas dirba už mažai. Infliacija gana aukšta LTU. Nelabai girdžiu plano, kaip gyventi geriau šeimoms su vaikais. Ji pati neturi vaikų, neturi gyvenimiškos patirties, per jaunas žmogus. Vien ideologija sotus nebūsi. Kaip pritraukti naujų lietuvių? Jų pakankamai negimsta. Kur dvigubos pilietybės pozicija? Kada mokesčiai sumažės LTU?? Pagrindinė problema: vienam dirbančiajam tenka 3 pensininkai 40% mokesčių yra kosmosas. Turim double whammy: nei gerų viešųjų paslaugų, nei mokesčių mažų. WTF
Adams TheGuy
Adams TheGuy Prieš 3 mėnesius
“Visiems išnešė smegenis”... man atrodo, kad žmonės Lietuvoje nebemoka lietuviškai rišliai kalbėti. Čia iš komisijos narės, jaunos politologės lūpų. Wikipedia negalima skaityti. Why not? Vienintelis rišlus komisijoje - tai Dargis. Pagarba. Ir viena puiki vedėja iš dešinės. Aušrinė - gera oratorė. Likusiems - dar mokytis...
Adams TheGuy
Adams TheGuy Prieš 3 mėnesius
Šita žurnalistė su dažytais šviesiais plaukais nelabai moka vesti ir užduoti klausimus.
PRO Logistics
PRO Logistics Prieš 3 mėnesius
Demokratijos sistemoje yra trys balsai - "už", "prieš" ir "susilaikymas". Tai jeigu aš, nematydamas mano pažiūrų lauką atitinkančios partijos, neinu balsuoti, tai yra irgi mano balsas ir nereikia p...sti protą ir trinti, jog nebalsuodamas būsi nepilietiškas ir pan.
PRO Logistics
PRO Logistics Prieš 3 mėnesius
@augis911 tebūnie... tada pilietiškai susilaikau nuo "dalyvavimo procese"😉👌 Pasitikiu savo tautiečiais ir žinau, kad jūs (tie, kurie balsuos) išrinksite geriausią valdžią🙂 Kita vertus, aš puikiai gyvenu prie bet kokios valdžios, nes mano gyvenimą kuria ne valdžia, o aš pats...
augis911
augis911 Prieš 3 mėnesius
Susilaikymas - sugadintas biuletenis, nes neatėjimas į rinkimus yra nedalyvavimas procese
MrMarko
MrMarko Prieš 3 mėnesius
Dziaukites, kad geria liaudis, o tai niekas neitu balsuoti. Vieni uz kitus blogesni :D
q5grQCiooVyTzx9
q5grQCiooVyTzx9 Prieš 3 mėnesius
Kodėl Guogai putos kampuose kaupiasi? Jau ne pirmą kart pastebiu...🤢
Simonas Še
Simonas Še Prieš 3 mėnesius
Guoga kalba grynai kaip privartojąs ir dar autoritetai jo kokiee!!... Ar jam rimtai SSRS buvo geriau?...
edvinas132
edvinas132 Prieš 3 mėnesius
1:04:05 vuoooo Žana gerai dalyvauja
q5grQCiooVyTzx9
q5grQCiooVyTzx9 Prieš 3 mėnesius
Agitavo socdemus balsuot už Palucką, kad į debatų kitą roundą išeitų. ;D
Antanas Posiunas
Antanas Posiunas Prieš 3 mėnesius
Nieks cringe negaudet, kai Guogos klausinejo po pristatymo? :D :-)
Paulius Radzevičius
Paulius Radzevičius Prieš 3 mėnesius
TIKRAI, kad kitokie debatai
BelCanto1410
BelCanto1410 Prieš 3 mėnesius
Šaunuolis Lukas Savickas. Stipru!
Kazys Aleksaitis
Kazys Aleksaitis Prieš 3 mėnesius
Na tikiuosi armoskaites shaika is rinkimu bus pasalinta( jei galioja nustatyta tvarka, visiems)
mazylis277
mazylis277 Prieš 3 mėnesius
Labai šaunu, reikia balsuoti už D, Soroso partija, už laisvės partija. Nes tik jie žada legalizuoti prostitucija bei narkotikus 👍👍
Ignacio
Ignacio Prieš 3 mėnesius
Tik 6 partijos dalyvauja šiais metais rinkimuose?
Aušra Leonavičiūtė
Aušra Leonavičiūtė Prieš 3 mėnesius
Kitokių pasikalbėjimų žiūrovai balsavo, kokias partikas nori matyti debatuose.
Soul Notes
Soul Notes Prieš 3 mėnesius
LSDP
Linas Endrio
Linas Endrio Prieš 3 mėnesius
Bet Armonaitė realiai prisigavo kada buvo klausiama apie plagijavima nuo plano seno :) nes paminėjo kas plane tame buvo kalbama :)
Erikas Matelionis
Erikas Matelionis Prieš 3 mėnesius
Va čia tai popsas... :D už**** juodai. Man tai čia nei kiek ne "kitokie" debatai. Kai vedėjos stovi alkūnėm susirėmusios ir kalba apie atsakingumą: dėvėkit kaukes, laikykitės saugaus atstumo...Nu čia yra - **... Šneka ir patys nesuvokia ką šneka. Tai ką čia žiūrėt? Apie šitie debatai "kitokie" tik kitaip nukirptoms avims, bet visgi avims.. :D "kitokie", "laisvė", "tiesa"...baikit, nemanau. :D
Adelina G
Adelina G Prieš 3 mėnesius
aš noriu neeit balsuot vien dėl tos reklamos, kur visi keikias
Jon Stainerr
Jon Stainerr Prieš 3 mėnesius
tai toks dugnas, tie žmonės, net draudimo negalėtų pardavinėti. Neugebantys loginio sakinio suregzti, nekalbant apie politinę brandą. Jie tai tai "tas" mus atsatovaus parlamente...;D...
Regijus Simkevicius
Regijus Simkevicius Prieš 3 mėnesius
Nu nekiskit chuilitikos i interneta palikit sita suda mociutem prie teliko....
Uwot mate
Uwot mate Prieš 3 mėnesius
Regijus Simkevicius gali neziuret :d
kestas k
kestas k Prieš 3 mėnesius
kur drasos kelias, sukviecia tas pacias sudinas partijas, kurie tik tryne kedes iki siol daugiau nieko
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas Prieš 3 mėnesius
debilų nieks nekviečia
R R
R R Prieš 3 mėnesius
Tai juk Antanas dar laikino pirmininkavimo liberalams Masiulio kysio emimo laiku zlugo kaip politikas. Jis ka galvoja zmones kvaili, pamirso? Dabar graudus vaizdas likes, kam jam to reikia...
Lukas Dumskis
Lukas Dumskis Prieš 3 mėnesius
Pagaliau formatas tinkantis ir žmonėm kurie tiesiogiai nesidomi politika ir neturi kantrybės žiūrėti įprastų debatų. Labai tikiuosi didesnio procento balsuotojų šiais metais.
renats
renats Prieš 3 mėnesius
@Paulius Lukosevicius, galiu net pagrįsti savo teiginį. Rimtos laidos mikių nedomina. Jie jų nesupranta. Jiems nuobodu. Tapino laidų mylėtojai, ten kur hi hi haha patyciu principu, oponenta juodinant už nugaros mikį paveikia laidos vedėjas neurolingvistiniu programavimu. Tipo žiūrėkit, kokie mes krūti ir šmaikštūs, o visi kiti kvailiai.. Mikis irgi nori būt krūtas ir jis tikrai prabalsuos už tą, kur vedėjas netiesiogiai nukreipė.
Paulius Lukosevicius
Paulius Lukosevicius Prieš 3 mėnesius
@renats apsiramink profe
renats
renats Prieš 3 mėnesius
Tiesiogiai nesidomintys politika šiaip iš esmės neturėtų teisės balsuoti. O čia yra cirkas, ne debataim. Žaidimas durniams ir toliau kvailint tokia buka masę
Paulius Lingys
Paulius Lingys Prieš 3 mėnesius
Asmeniškai man jūsų aktorių benefisas "balsuok" (nuo 1:07) yra apgailėtinas. Įdomumo dėlei, like = pritariu, dislike = nepritariu
Gintas Kuzavas
Gintas Kuzavas Prieš 3 mėnesius
Guoga Vistiek Geriausias !!!! Tik pradžioj Jam reikėjo investuoti į žiūrovus :D Praradom gerą šou :(
Rimantas Karaliūnas
Rimantas Karaliūnas Prieš 3 mėnesius
Guogai nereikėjo eit kartu su vikcaru.... :((((( Liūdna....
Daumantė Eidukevičiūtė
Daumantė Eidukevičiūtė Prieš 3 mėnesius
All good, parodė tikrą veidą.
Veronika Palionytė
Veronika Palionytė Prieš 3 mėnesius
po siu deabatu mano nuomone labai pasikeite, labai sauniai pakalbejo lektore, tiesiai sviesiai liuks !!!!
Aurimas
Aurimas Prieš 3 mėnesius
Maloniai nustebino LVŽS Lukas Savickas, labai stiprus kandidatas. Išvardino daug realių padarytų darbų.
kestutis bagdonas
kestutis bagdonas Prieš 3 mėnesius
Centro partija !!!arba 1
Remigijus Osinskis
Remigijus Osinskis Prieš 3 mėnesius
O cia tai urudes. Tapinienes ir dauvos... Oi padek dieve kas per gyvaciu lizdas
Aleksandras Sivkovas
Aleksandras Sivkovas Prieš 3 mėnesius
Na tai balsuosiu už laisvės partiją kai karvės pradės skraidyti :D
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
Jei nebalsuosi - neskraidys :(
G_
G_ Prieš 3 mėnesius
Nerealus debatai, aciu.
Mantvydas Dra.
Mantvydas Dra. Prieš 3 mėnesius
Kai klasės prezentaciją pristato, klasės kaušas. Guoga...
Stanislava Liepaite
Stanislava Liepaite Prieš 3 mėnesius
baisu klausyti,visi tik zada,jau mes sotus,silpno proto bobos,narkotikai,piderastai,lesbijietes,to Lietuvoj nebus.
Uwot mate
Uwot mate Prieš 3 mėnesius
Stanislava Liepaite atsiciuhink viena karta
Stanislava Liepaite
Stanislava Liepaite Prieš 3 mėnesius
@Juozas Javaitis ar tau su galva negerai,asilo galva
MrJasionis
MrJasionis Prieš 3 mėnesius
Geriausiai Lukas Savickas pasidrode ! LVZS labai stipru. Man panasus i Virginiju Sinkeviciu. LVZS geru perliuku prisirinko.
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
:D
Tadas Bulis
Tadas Bulis Prieš 3 mėnesius
O ar kazkurie ruosiasi atsaukti kazkokius draudimus priimtus sitos-buvusios Vyriausybes ir Seimo?
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
Kas buvo uždrausta prie šio seimo? Ne kontroliuojama, reguliuojama, bet uždrausta? Ir taip - Laisvės Partija.
Viktorija Ta Pati
Viktorija Ta Pati Prieš 3 mėnesius
Jau geriau sau nagus nusikapociau nei balsuociau uz darbo partija
Crystalius
Crystalius Prieš 3 mėnesius
Aktoriai skatinantys balsuoti su keiksmažodžiais buvo pasibaisėtina ir visiškai neetiška.
Top News
Top News Prieš 3 mėnesius
šūdas o ne debatai, kišami tie patys snukiai. Debatuose PRIVALO dalyvauti visos partijos, o ne tos kurios nusipirko vietas.
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
Aš irgi visai norėjau, kad tie su gendalfo lazda dalyvautų, jie visada pasiruošę kokį teatro šou :D
Ema Emma
Ema Emma Prieš 3 mėnesius
Sveiki! Turiu pasiūlymą kitiems seimo rinkimamas. Šiais metais mano pirmieji rinkimai, todėl KAIP NIEKAD nuosekliai seku naujienas, žiūriu debatus. Akivaizdu, kad ypač jaunam žmogui tokį debatų formatą stebėti ir suprasti yra daug lengviau, nei kad rodomą per LRT. Ar realu tikėtis, jog ateityje bus galima 'kitokiuose debatuose' išvysti visų partijų kandidatus? p.s, jūs šaunuoliai. ❤️🙏
augis911
augis911 Prieš 3 mėnesius
Tai, kad neapsimoka kitas partijas kviesti, kai jos net neturi žalio supratimo apie valstybės valdymą. LRT jie gali išsidirbinėti, nes LRT privalo jiems suteikti laiko eteryje.
Eugenijus Dolgovas
Eugenijus Dolgovas Prieš 3 mėnesius
LRT uždirba daug daugiau ir tai yra komercinė televizija. Kitokie pasikalbėjimai yra pramoginis kanalas ir jis neuždirba tiek, kad ateitų visi, kurie turėtų. Į tokio forumato diskusiją ateiti nėra privalu. Pasidūxinti, kaip tai padarė Guoga, nori ne kiekvienas, O per televizorių visi nesąmones kalba, tai ten, kaip ir, galima.
Alfenijonas
Alfenijonas Prieš 3 mėnesius
Labai keista, kai SOCIALdemokratai, labiausiai stumia ant kitu. Kad ir tos babces atejimas ir uzstumimas ant konservatoriu, kad matai SOCIALdemokratu jaunimas tai dirba, o jusu ne. Cia tas pats, kaip jeigu gyvunu vadoves pirktu sau i namus sunis is nelegaliu daugintoju. Koks cia jums socialumas? Paluckas, irgi, per savo prisistatyma labai jau kitus daug paminejo. Zmones, atkreipkit demesi i tai. Jeigu vadinames zaliais, dar nereiskia, kad tokiais esam, jeigu vadinames socialiai atsakingais, bet stumiame pastoviai ant kitu, koks cia socialumas? Nuo kada socialiai atsakingas zmogus skatinas patycias? Cia taip pat, jeigu liberalai sakytu, kad ka cia tie gejai tuoktis nori, nesvaigsta tegul... Eidami i rinkimus ziauriai gerai ivertinkit, prasau jusu. :)
Vaida Cibulskė
Vaida Cibulskė Prieš 3 mėnesius
O kodėl reklama, kviečianti atvykti į rinkimus, pilna tokio kiekio keiksmažodžių? Kitaip prie lietuvių jau nebeprieisi?
Nata L
Nata L Prieš 3 mėnesius
Lygiai ta pati pagalvojau. Cia kokiam sluoksniui buvo orientuota, bjauru klausyt
VA FILMS
VA FILMS Prieš 3 mėnesius
Atkreipkite dėmesį, visi tie aktoriai ir spektakliuose tik keiktis ir sugeba, nusivylęs tokiu popsiniu mėšlu Domino teatre.
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 3 mėnesius
prieina bet sarkastiskai su ruso palikimu...
Jack Dab
Jack Dab Prieš 3 mėnesius
Kazkas Blackjako nezaidzia, tuzas yra 1
Deividas
Deividas Prieš 3 mėnesius
1 arba 11
Dmitry Berlinsky
Dmitry Berlinsky Prieš 3 mėnesius
Šits Kiets Komentaras :D
Dmitry Berlinsky
Dmitry Berlinsky Prieš 3 mėnesius
Afigenas pasikalbejimas! Super!
Mano Dalykai
Mano Dalykai Prieš 3 mėnesius
Oh well... Kitokiu pasikalbejimo debatus, laimejo LAISVES PARTIJOS jumoriste... Ziauriai netiketa, kaip cia taip pavyko. Niekas negalejo itart.... :D parodija
Žmogus Hibridas
Žmogus Hibridas Prieš 3 mėnesius
😂 Žmonės balsuoja man patinka, o charizmatiškas žmogus ir t.t🤣🤣🤣 (įveskit egzaminus rinkėjams ir būsimiems seimo nariams + prisiimt atsakomybę ir vykdyt pažadus...
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
@Žmogus Hibridas Šis seimas įteisino sintetinius vaistus ir pavadino tai "Medicininėm kanapėm". Juos EU tiekia tik viena farmacijos kompanija - "GW Pharmaceuticals" O jie net neįregistravo tų vaistų Lietuvoje. Tai turim ir šiaip naudingų idiotų, kurių net papirkinėt nereikia, kad farmai dirbtų. :D
Žmogus Hibridas
Žmogus Hibridas Prieš 3 mėnesius
@Yin Yang visi yra farma mafijos atstovai , o ne piliečių ..... Kas mokės daugiau tų interesus ir vykdys.
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
@Žmogus Hibridas Kiek mačiau apklausų, žmonės už dekriminalizavimą. Kiti nesigaudo šia tema nieko, juokinga ir panašiai. Tai ta dalis, kuri viską supranta, tik kai juos ta problema paliečia, kai jų vaiką, anūka, giminaitį už suktinę po teismus tampys, irgi bus už.
Žmogus Hibridas
Žmogus Hibridas Prieš 3 mėnesius
@Yin Yang Jau bus pervėlu.... Vakarai griūna tai faktas ir matom kurie nemato pamatys kai juos palies. Kinijos imperija plečiasi ir artėjam prie komunizmo vėl ir diktatūros fact chekeriai ir t.t nuomonės ir informacinės kovos tai irgi faktas... Deep state kas žino daugiau už tave tas ir valdo ir valdys kol žmonės nepabus iš šitos iliuzijos eisim į dugną... SOCIAL RATING SYSTEM ateitis (kinija pvz jau veikia ir yra įdiegta + žmonių čipavimas) totali kontrolė....
Žmogus Hibridas
Žmogus Hibridas Prieš 3 mėnesius
@Yin Yang dauguma nori to ko būti negali. Išsirinksim Darbo partija su Laisvės partija galės dar labiau durniuoti...
Žmogus Hibridas
Žmogus Hibridas Prieš 3 mėnesius
Stand Up comedy. Suprantu komisija būtū 4 pažiūrų žmonės tada sutinku, o ne visi liberalai😂
Ricardas Gedvilas
Ricardas Gedvilas Prieš 3 mėnesius
Vel tie patys...blogiausias dalykas, gali sakyti ka tik nori, ir uz savo zodzius nereikia atsakyti...
I. A.
I. A. Prieš 3 mėnesius
Ne, Aušryte, kad ir kokią fainą ir protingą čia bandytumei primesti, nebalsuosim mes už tave :)
Gruzgas
Gruzgas Prieš 3 mėnesius
niekad gyvenime
Yin Yang
Yin Yang Prieš 3 mėnesius
Jei nesi koks radikalus blaivybės fanatikas, religinis fanatikas, nesi prieš verslą, nesi linkęs į sadizmą ar psichopatiją ir nesi komuniaga - nėra už ką daugiau balsuot.
Alex V
Alex V Prieš 3 mėnesius
As balsuosiu :)
717
717 Prieš 3 mėnesius
Oi tu Puteiki, prieskoniau tu
Motiejus Lazauskas
Motiejus Lazauskas Prieš 3 mėnesius
1:07 labai cringe reklama, net nebesinori balsuoti...😬
Escado
Escado Prieš 3 mėnesius
Man kaiptik patiko
Marius Rakauskas
Marius Rakauskas Prieš 3 mėnesius
Labai neteisingai pasielgė, kad laimėtojui nedavė net minutės. Viską sugadinote...
Arnas Tutkus
Arnas Tutkus Prieš 3 mėnesius
Už laisvės partija ! 🤙
mazylis277
mazylis277 Prieš 3 mėnesius
Jo as ir už tai kad but legalizuota prostitucija, abortai, bei narkotikai. Už SOROSO partija 👍👍
Tomas Zagelis
Tomas Zagelis Prieš 3 mėnesius
Ausktaijoje prioritetas molėtų kelias, ten baisuma
fake land
fake land Prieš 3 mėnesius
komisija 4 nariai 80% nuomenės,labai nesąžininga, tai jau įtaiga.
Almantas Sėliukas
Almantas Sėliukas Prieš 3 mėnesius
Už laisvės partiją!
Tomas Zagelis
Tomas Zagelis Prieš 3 mėnesius
46:10 Ramaphosa Pietų Afrikoje irgi nuo Mandelos partijos. Na ir kas iš to?
adolfas varnagiris
adolfas varnagiris Prieš 3 mėnesius
Makalatura
Andrius Darling
Andrius Darling Prieš 3 mėnesius
Oj kiek fruktu susirinko net zalia girele linko. Kada Lietuva isirinks tikrai darbingus siuolaikiskus ir gerus politikus ?O ne klaunus ir vagis :D
evaldis andrijauskis
evaldis andrijauskis Prieš 3 mėnesius
Bet, kai Nielsen charizmatiska😁
Žinoma Nežinomybė
Žinoma Nežinomybė Prieš 3 mėnesius
Palucko humoro jausmas tai aukščiausio lygio, jis galėtų būt humoristas, bet ir dabar sueina ;D
Džiungarijos Žiurkėnas
Džiungarijos Žiurkėnas Prieš 3 mėnesius
O tai Uspahikas, ne kalėjime dabar turėtų sėdėti?
Birutė Mockaitiene
Birutė Mockaitiene Prieš 3 mėnesius
O kur 3 muškietininkai?
gincius g
gincius g Prieš 3 mėnesius
Liuks debatai
„Kitokie debatai“: Vilniaus mero rinkimai
3:12:58
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 82tūkst.
Naujametinis „Kitokių pasikalbėjimų“ žiburėlis | Best of 2020
2:14:13
Flying RC Car
9:17
Dude Perfect
Peržiūros 9mln
#Dakar2021 - Closing ceremony presented by Aquafina
6:49:46
UFC 257 Countdown: Poirier vs McGregor 2
39:46
UFC - Ultimate Fighting Championship
Peržiūros 2,5mln
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Gelmine Glemžaite
2:33:28
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 296tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu
2:45:26
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 733tūkst.
Rinkimų naktis su Laisvės TV  || Laisvės TV
6:19:16
LaisvėsTV
Peržiūros 197tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Bartuševičiumi
2:36:38
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 784tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Henry Match
2:26:34
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 455tūkst.
Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08
54:15
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 223tūkst.
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Vaidotu Grincevičiumi
2:28:28
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 596tūkst.
„Mūsų laisvės metai. 1991“: kas iš tiesų vyko lemtingomis sausio dienomis?
52:08
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 22tūkst.
Flying RC Car
9:17
Dude Perfect
Peržiūros 9mln
#Dakar2021 - Closing ceremony presented by Aquafina
6:49:46
UFC 257 Countdown: Poirier vs McGregor 2
39:46
UFC - Ultimate Fighting Championship
Peržiūros 2,5mln
НОВЫЕ ВАЙНЫ (#gan_13_)
6:04
GAN_13_
Peržiūros 852tūkst.
"Best Friends" Fail Friendship Test
8:29
Smosh
Peržiūros 101tūkst.
Lamar roasts franklin but it's a fever dream
0:46
7 Minutes In Scottish Heaven.
11:47
Drumsy
Peržiūros 472tūkst.